PL  |  EN  |  DE


 

ROLETY WEWNĘTRZNE

Rolety w kasetach

Rolety w kasecie i prowadnicach typu PRESTIŻ wykonane są z PCV. Są to rolety, które cieszą się obecnie największym powodzeniem na rynku. Mała i delikatnie zdobiona kasetka stanowi elegancki dodatek do okna, natomiast mechanizm samohamowny pozwala na wygodne sterowanie roletką. Dzięki zastosowaniu prowadnic roleta szczelnie maskuje wszelkie prześwity, a kaseta chroni tkaninę przed ewentualnym zabrudzeniem. Estetyczny wygląd i staranne wykończenie wspaniale współgrają z oknami, dzięki czemu spełniają nie tylko funkcję ochronną, ale i ozdobną.

Plisy

Plisy to bardzo ciekawa i dająca wiele możliwości propozycja dekoracji okien. Jest to system wykonany z tkaniny podobnej do harmonijki, dzięki czemu stanowi on bardzo oryginalną przesłonę. Za pomocą dwóch ruchomych belek możemy przesuwać plisę w obu kierunkach: góra – dół. Największym atutem plis jest możliwość zasłonięcia dowolnej części okna (np. odsłaniamy górę, dół pozostawiając osłonięty, zasłaniamy górę, środek, 1/3, 2/3 okna itd.) Plisy obsługiwane są za pomocą funkcjonalnych uchwytów. Dwie belki łączące tkaninę są delikatne i nie wyróżniają się na oknie.

Rolety dzień-noc

Rolety dzień noc to specjalny rodzaj dekoracyjnej rolety z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Ta unikatowa tkanina pozwala na kontrolowanie wpadającego do pomieszczenia światła w bardzo prosty i szybki sposób, dając wiele możliwości poziomów zaciemnienia. W zależności od rodzaju oraz koloru materiału można stworzyć wiele niepowtarzalnych klimatów w pomieszczeniu za pomocą jednego systemu. Roleta ta jest nowością na rynku i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a jednocześnie prostotą obsługi.